Blijf op de hoogte

Koolwitjes

Bestellen

Hieronder kunt u één of meerdere pakketten levend materiaal bestellen. U krijgt een compleet pakket met 20 eieren, 10 rupsen en 5 poppen. Kies eerst de maand en klik dan op de dag van verzending. Wij sturen alleen pakketjes beschikbaar op de data die u hieronder ziet. 

Voor alle bestellingen kunt u kiezen voor pakketjes en/of sets. Een pakket bevat alleen levend materiaal, wanneer u een set bestelt ontvangt u ook het boekje 'Zeg kleine vlinder' met €6,00 korting. Op het bestelformulier geeft u aan hoeveel pakketjes en/of sets u wilt bestellen.


Maanden en dagen die niet zichtbaar zijn, zijn niet beschikbaar.
DENK AAN SCHOOLVAKANTIES

  • december 2025
(levend materiaal + boek Zeg kleine vlinder)
(levend materiaal)
Bestelgegevens
Aanvullende gegevens:

Voor op de factuur zoals Kostenplaats of BRIN-nummer (let op: deze gegevens worden in zijn geheel op de factuur gezet):

Betaalwijze

De Vlinderstichting is erkende ANBI instelling.
Heeft u een vraag of suggestie neem contact met ons op.

Op de hoogte blijven van alle activiteiten rondom het 40-jarig jubileum en regelmatig het laatste vlinder- (en libellen)nieuws ontvangen? Meld je hieronder aan, dan ontvang je alle actualiteiten in je mailbox!

Je ontvangt het vlindernieuws digitaal en je kan je op ieder gewenst moment weer afmelden.

40 jaar Vlinderstichting